Daugiabučių namų administravimas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.84 straipsnio 1 dalimi, Bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. birželio 20 d. nutarimu Nr. 567 ,,Dėl Bendrojo naudojimo administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 17, 23 punktais, informuojame, kad Šalčininkų  rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. rugsėjo 6 d. įsakymu Nr. DĮV-1189 ,,Dėl UAB ,,TVARKYBA“ skyrimo daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų administratoriumi“, daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkams neįsteigusiems gyvenamojo namo butų ir kitų patalpų savininkų bendrijos arba nesudarius jungtinės veiklos sutarties, taip pat jei bendrija likviduota arba nutraukta jungtinės veiklos sutartis yra paskirtas bendrojo naudojimo objektų administratorius – UAB ,,TVARKYBA“, esanti adresu: Vilniaus g. 3A, LT-17102 Šalčininkai.

Kontaktai: tel. +370 676 25 828, el. paštas info@stvarkyba.lt

Pastabos

Administravimas pasibaigia įregistravus daugiabučio namo savininkų bendriją ir jos įstatus arba sudarius patalpų savininkų jungtinės veiklos sutartį.

Butų ir kitų patalpų savininkai visais atvejais balsų dauguma turi teisę priimti sprendimą pakeisti bendrojo naudojimo objektų administratorių ir nesuėjus penkerių metų terminui arba sustabdyti jo įgaliojimus įsteigiant gyvenamojo namo butų ir kitų patalpų savininkų bendriją ar sudarant jungtinės veiklos sutartį.

Administratoriaus skyrimą ir veiklą reglamentuojantys teisės aktai:

Administruojami daugiabučiai namai:

Eil. Nr.Namo adresasUnikalus Nr.Statybos metaiButų skaičiusBendras plotas m²Naudingasis plotas m²Energinio naudingumo klasėAtaskaitos
ŠALČININKŲ SENIŪNIJA
Šalčininkai
1A. Mickevičiaus g. 1A8598-3000-20131983201315.951033.72C2023 m.
2A. Mickevičiaus g. 48599-1000-101019912213681138.27C2023 m.
3A. Mickevičiaus g. 78597-7000-6017 1977402766.92219.96E2023 m.
4A. Mickevičiaus g. 88598-9012-00121989301887.11599.17C2023 m.
5A. Mickevičiaus g. 128599-0000-30111990301896.581575.42C2023 m.
6A. Mickevičiaus g. 158598-6000-20161986201332.771063.39E2023 m.
7A. Mickevičiaus g. 168598-2000-10111982402732.532267.03E2023 m.
8A. Mickevičiaus g. 248597-4000-40101974512932.792418.59C2023 m.
9A. Mickevičiaus g. 418593-9000-701019403114.8184.3E
10J. Sniadeckio g. 108599-0000-10171990301923.41599.19F2023 m.
11J. Sniadeckio g. 188599-3003-60171994301944.771614.96E2023 m.
12J. Sniadeckio g. 218598-2000-20101982603849.413201.99E2023 m.
13J. Sniadeckio g. 228599-5000-90181995201334.471127.752023 m.
14J. Sniadeckio g. 248599-5001-00171995301612.451612.45E2023 m.
15J. Sniadeckio g. 278598-4000-30151984452745.852282.48C2023 m.
16Mokyklos g. 178597-2001-20121972443033.952037.9E2023 m.
17Mokyklos g. 198597-1000-40171971402191.771869.53C2023 m.
18Mokyklos g. 238598-5000-7012198515995.88830.82E2023 m.
19Mokyklos g. 278597-3000-4015197310817.19681.06B2023 m.
20Naujoji g. 28596-8000-2018196811627.18522.812023 m.
21Naujoji g. 38597-8000-901319788567.66403.6F2023 m.
22Naujoji g. 68596-9000-301219698475.64404.93F2023 m.
23Naujoji g. 78596-8000-101619688506.51408.572023 m.
24Naujoji g. 108596-0005-501419698508.85375.282023 m.
25Naujoji g. 128598-2012-801319698501.66501.662023 m.
26Nepriklausomybės g. 138595-2001-201619524137.85132.63
27Nepriklausomybės g. 178595-2011-501419525170.49170.49
28Nepriklausomybės g. 208594-8000-201019566390.51310.22E2023 m.
29Plento g. 1A8599-1004-600419919708.6526.612023 m.
30Plento g. 1B8599-8001-901718868336.4336.4
31Plento g. 3B8594-0150-201119403157.8157.8
32Plento g. 48594-0143-801019403161.58161.58
33Plento g. 68594-0002-8016194010607.76588.75
34Plento g. 128593-8000-301519403246.58246.58
35Saulės g. 118596-7000-40191967398.4498.44
36Sodų g. 78595-0000-80161950399.3499.34
37Spalio 25-osios g. 18592-0015-101219203187.14187.14
38Spalio 25-osios g. 48590-0007-601019007429.91429.91
39Spalio 25-osios g. 108595-9010-701119594186.42186.42
40Šalčios skg. 58598-6000-60161986322284.291829.87E2023 m.
41Šalčios skg. 68598-6000-50191986402737.42266.34F2023 m.
42Šalčios skg. 88598-8000-60141988181150.77652.67C2023 m.
43Šalčios skg. 128599-2006-901519929699.97520.652023 m.
44Šalčios skg. 148599-4001-901419949687.47513.43C2023 m.
45Vilniaus g. 9A8598-8014-80111988221385.241156.66F2023 m.
46Vilniaus g. 118599-6000-40141990301856.971513.72C2023 m.
47Vilniaus g. 15A8598-8000-10171988301871.541551.45E2023 m.
48Vilniaus g. 178595-6000-101919563132.12126.88
49Vilniaus g. 258598-5016-80121985491880.571880.57F2023 m.
50Vilniaus g. 268598-5000-10141985201331.481065.05C2023 m.
51Vilniaus g. 26A8598-5000-20111985201347.931075.28B2023 m.
52Vilniaus g. 26B8598-6000-10191986211330.511050.41E2023 m.
53Vilniaus g. 328596-3000-101619638411.67363.01E2023 m.
54Vilniaus g. 358596-1000-101019618395.66355.12E2023 m.
55Vilniaus g. 458597-2000-20161972603845.42758.87C2023 m.
56Vilniaus g. 658596-0000-201419609468.72407.79C2023 m.
57Vilniaus g. 818595-1000-201519514206.75206.75
58Vytauto g. 78595-4000-401219544214.65214.65
59Vytauto g. 88595-6000-401019563130.78110.44
60Vytauto g. 228598-3000-30101983201165.27910.74C2023 m.
61Vytauto g. 22A8597-4000-50171974402456.791897.02C2023 m.
62Vytauto g. 298598-2001-10191978332264.811800.62C2023 m.
63Vytauto g. 308596-2000-601219625201.52152.142023 m.
64Vytauto g. 318598-1000-30121981623746.373121.02C2023 m.
65Vytauto g. 328596-1000-201919614154.47154.472023 m.
66Vytauto g. 338598-1000-40181981452823.762286.66C2023 m.
67Vytauto g. 348596-1000-301619614202.81202.812023 m.
68Vytauto g. 388598-9000-50101975502796.152568.75D2023 m.
69Užupio g. 18596–5015-201419658509.99403.292023 m.
70Užupio g. 8A8598-2001-801019826407.73407.73
71Žalioji g. 18598-6014-7016198611525.8525.82023 m.
72Žalioji g. 1A8589-9000-101118998343.05343.052023 m.
73Žalioji g. 28598-0001-101019463104.59104.59
74Žalioji g. 4A8593-7000-201319374186.28186.282023 m.
75Žalioji g. 58598-6012-500719869722.78534.242023 m.
76Žalioji g. 78597-5017-801619758573.81457.01F2023 m.
77Žalioji g. 168596-3011-801419638518.56397.822023 m.
Šalčininkeliai
78Naujoji g.118597-8013-301419788488.54488.54
79Širviai 58596-5015-401819654233.14148.36
80Trakinės 28592-7002-501619273245.5206.31
Ūta
81Ūta Nr. 68598-6011-500218864211.43211.43
82Ūta Nr. 98589-6000-200618964232.47232.47
83Ūta Nr. 108588-6000-200219534222.5193.43
84Ūta Nr. 118589-6000-300319884201.98175.9
85Ūta Nr. 128598-6013-300919253210.49210.49
Zavišonys
86Jovarų g.28597-7013-500419778730.48483.07
87Visinčios g. 188594-0122-901819403183.67159.67
88Anuliškės 38590-8000-301519086290.43261.89
89Gasčionys 58599-1009-501019003472.13321.51
90Pušų g. 9, Pėpės8595-9003-901019594276.95265.28
Sakalinė
91Pasienio g. 38588-6000-100519884205.93191.62
92Pasienio g. 48592-5006-300919254207.38207.38
93Pasienio g. 58589-6000-400019876343.45326.31
94Pasienio g. 78595-0011-801919503230.85230.85
95Pasienio g. 118595-3003-701019534226.65209.85
BALTOSIOS VOKĖS SENIŪNIJA
Baltoji Vokė
96Geležinkelio g. 38595-7017-301419573195.74189.11
97Geležinkelio g. 3A8595-7002-701019574203.48194.8
98Geležinkelio g. 248595-5001-901019553137.27137.27
99T. Kosciuškos g. 38595-4001-4010195412659.53622.51
100T. Kosciuškos g. 58595-3002-501419538442.81442.81
101T. Kosciuškos g. 78595-2002-9015195213667.86623.1
102Vilniaus g. 98595-2002-201219528409.54394.84
103Vilniaus g. 278598-8001-5013198812812.16622.72
DIEVENIŠKIŲ SEN.
104Geranionų g. 288596-8012-800019684145.13142.54
105Geranionų g. 318595-5012-201019556384.96384.96
106Šermukšnių g. 48596-5012-901719654166.3153.05
107Mokyklos g. 7, Milkūnai (Rudnios k.)8598-6013-400619864328.96280.55
GERVIŠKIŲ SENIŪNIJA
Tribonys
108Parko g. 28596-2015-701219628527.07422.38
109Parko g. 4
110Parko g. 88596-0027-101519628524.17415.72
111Gulbių g. 7
112Gulbių g. 9
113Gulbių g. 238594-0134-900919606310.52310.52
114Mokyklos g. 58597-7013-200119778740.34487.14
Karalina
115Karalinos g. 58594-0132-600219404276.45233.1
116Karalinos g. 98590-8000-600719083156.09156.09
117Sodų g. 58590-6000-200919064195.08187.24
118Sodų g. 68591-5001-100719154205.39205.39
119Sodų g. 98590-6000-501119064246.71203.17
120Sodų g. 118590-6000-300619064207.32207.32
Stasylos
121Miško g. 58594-0146-201619404188.84188.84
122Švenčius 98591-6001-400319507362.38287.99
123Švenčius 178596-2016-701619624135.28135.28
JAŠIŪNAI
124Geležinkelio g. 118594-0123-301119403135.27135.27
125Grybų g. 18597-8012-801519788530.54413.76
126Jono Sniadeckio g. 13A8594-0134-200619403132.04132.04
127Kaštonų g. 18594-0140-001019403136.24136.24
128Lydos g. 248595-4009-401219403267.2128.6
129Lydos g. 29A8596-8015-601719684186.06178.11
130M. Balinskio g. 288594-0141-40181940399.8284.12
131M. Balinskio g. 368595-1003-401219513138.88138.88
132M. Balinskio g. 768598-8013-701819889702.77523.69
133Merkio g. 48597-9009-001619798746.5492.06
134Merkio g. 68598-4011-901219848745.74491.99
135Merkio g. 78598-5017-401819858746.09489.96
136Merkio g. 88598-7015-101119828743.29488.39
137Merkio g. 98598-3013-201419838668.25454.92
138Merkio g. 128599-2005-6016199212728.41578.2
139Naujoji g. 248596-2011-001819624151.37151.37
140Saulėtoji g. 288597-2013-901419728479.97409.52
141Saulėtoji g. 308596-8012-301419688484.21383.39
142Saulėtoji g. 368597-6013-100419768580.29429.3
143Stoties g. 98597-4010-901219748537.09420.31
144Stoties g. 118597-4012-801919748544.64427.86
TURGELIŲ SENIŪNIJA
Skynimai
145Liepų g. 158598-1009-50181981181545.551151.77
146Liepų g. 178597-5017-601019758620.7405.83
147Liepų g. 238596-7012-101519678503.11503.11
148Liepų g. 278596-6012-301619668397.42357.73
149Sodų g. 68593-0020-400019303104.9679.74
150Sodų g. 108594-0141-701019884154.56154.56
151Sodų g. 128594-0132-000819884149.32144.98
Tabariškės
152Mykolo Sopočkos g. 168596-6011-000619669486.71382.82
153Mokyklo g. 178599-2005-701319928717.02479.94
154Mykolo Skarbeko-Važinskio g. 18596-5013-001619653180.45143.22
Turgeliai
155Parko g. 5, Vilkiškės8590-0008-201819003114.22114.22