Bendrovės klientai turi galimybę pasirinkti jiems patogiausią atsiskaitymo būdą – mokėti internetu ar elektronine sąskaita SWEDBANK ir LUMINOR bankuose, priklausomai nuo to, kuriame banke Jus turite atsiskaitomąją sąskaitą, galite apmokėti:
„SWEDBANK“ bankas, banko kodas 73000, LT427300010128064132 (nurodant mokėjimo kodą: 220202
Luminor bankas, banko kodas 40100, LT744010044400020221
Taip pat, pateiktas sąskaitas galite apmokėti į AB „Informacinio verslo paslaugų įmonė“ sąskaitą, kurioje renkamos įmokos UAB „Tvarkyba“ naudai.
Ar susimokėti grynais bankuose, “Lietuvos paštas” skyriuose, “Lietuvos spauda” kioskuose ir PAYPOST skyriuose.

Gyventojai, turintys įsiskolinimą, turėtų kreiptis į bendrovę, dėl paprastojo vekselio pasirašymo ir pasinaudoti skolos mokėjimo dalimis galimybe. Priešingu atveju skola yra išieškoma per antstolius, o tai sudaro papildomas išlaidas.

Informuojame, kad sugriežtinta priskaitymų už vandenį kontrolė. Pagal sudarytus grafikus tikrinami vandens skaitikliai butuose ir (ar) namuose. Gyventojams, nesudarantiems sąlygų patikrinti jų deklaruojamų skaitiklių rodmenis ar įrengti apskaitos prietaisą, mokestis už vandenį pradedamas skaičiuoti vadovaujantis patvirtintu vidutiniu suvartojamo vandens kiekiu padauginus iš koeficiento 2. Skaitiklių tikrinimo laiką gyventojai gali suderinti jiems priimtinu laiku.

Privatiems klientams Mokėjimo pranešimus už per mėnesį suteiktas paslaugas pateikiame iki kito mėnesio 10 dienos elektroniniu paštu.
Maloniai kviečiame padėti mums tausoti aplinką. Klientus, kurie naudojasi elektroniniu paštu, bet gauna popierinius Mokėjimo pranešimus, kviečiame mums pranešti elektroninio pašto adresą, kuriuo Jūs greitai ir patogiai gausite Mokėjimo pranešimą, o kartu su juo ir kitą Jums aktualią informaciją. Tam reikia tik parašyti mums el. paštu tvarkyba@gmail.com arba paskambinti tel. 8 380 51458 ir pranešti savo elektroninio pašto adresą.