Balsavimai dėl daugiabučių namų renovacijos


2024 m.

  1. Naujoji g. 4, Šalčininkai
  2. Naujoji g. 6, Šalčininkai
  3. Žalioji g. 16, Šalčininkai
  4. Spalio 25-osios g. 10, Šalčininkai

2021 m.

Siekiant apsaugoti gyventojus nuo galimo viruso plitimo, balsavimas dėl daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) investicijų plano tvirtinimo ir finansinio tarpininko pasirinkimo bus atliekamas nuotoliniu būdu – balsuojant raštu.

Gyventojams bus įteikti balsavimo raštu biuleteniai, kuriuos reikės užpildyti ir grąžinti savivaldybei iki nurodytos datos (biuletenio grąžinimo data ir vieta bus nurodyta biuletenyje). Negavusius balsavimo biuletenių prašome patikrinti pašto dėžutes. Biuletenį taip pat galima gauti el. paštu, dėl to prašome kreiptis el. paštu: pavel.savel@salcininkai.lt

Biuletenį gali pasirašyti tik buto savininkas ar bendrasavininkas, užtenka vieno savininko parašo. Jeigu biuletenį pasirašo ne savininkas, arba pasirašo netinkamai, biuletenis skaitosi negaliojančiu. Kartu su biuleteniu bus pridėtas biuletenio užpildymo pavyzdys. Po nustatytos biuletenių grąžinimo dienos, bus suskaičiuoti balsai ir parengtas balsavimo raštu protokolas. Balsavimo rezultatai bus paskelbti žemiau esančiuose atitinkamų namų internetiniuose puslapyse.

Jūsų namui parengtą, bei pagal Jūsų pageidavimus patikslintą investicijų planą (kuriame yra aprašomi planuojami darbai ir apskaičiuotos investicijos) rasite žemiau.